دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • اخبار دسته بندی شده
  • گزارش تصویری
  • فیلم و صوت
  • درباره ما
  • انتصابات
  • پایگاه فرهنگسازی سلامتدرباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما 02186701
پست الکترونیکیiumspr@iums.ac.ir
آدرس: اتوبان شهید همت بین شیخ فضل ا.. نوری و شهید چمران دانشگاه علوم پزشکی ایران مرکز همایشهای رازی روابط عمومی


تاریخچه
درباره روابط عمومی
شماره های تماس با ما
پست الکترونیکی
آدرس


افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی شبکه بهداشت و درمان بهارستان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۱۲ | 
افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی شبکه بهداشت و درمان بهارستان
روابط عمومی  دانشگاه علوم پزشکی ایران: با توجه به احداث 7 مرکز جامع خدمات سلامت و پایگاه سلامت در شهرستان بهارستان، روز چهارشنبه 8 شهریور ماه در هفتمین روز از هفته دولت  یکی از مراکز جامع خدمات سلامت به نام شهید صدوقی افتتاح شد.
این مراسم با حضور دکتر شهین دخت مولاوردی دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، دکتر چاوشی معاون سیاسی انتظامی استاندار تهران ، دکتر میرزایی معاون فنی معاونت بهداشتی، لک کارشناس گسترش معاونت بهداشتی دانشگاه و دکتر دمیریان مدیر شبکه بهداشت بهارستان و پرسنل شبکه بهداشت فرماندار شهرستان، بخشداران ، دهیاران ، شهرداران ، اعضای شورای شهر شهرستان ، و سایر مسئولین ادارات شهرستان بهارستان برگزار گردید.
در ابتدا دکتر دمیریان ضمن تبریک هفته دولت از تمامی مسئولین شهرستان بهارستان، دانشگاه علوم پزشکی ایران و پرسنل شبکه بهداشت که در ساخت، تجهیز و بهره برداری از این پروژه ها همکاری داشته اند، تشکر و قدردانی کرد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان بهارستان ضمن ارائه گزارش مختصری از برنامه‌های طرح تحول نظام سلامت در شهرستان بهارستان اظهار داشت: اجرای تمامی پروژه ها از محل اعتبارات متمرکز وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی ایران تامین گردیده که شامل ساخت 5 پایگاه سلامت و 2 مرکز خدمات جامع سلامت در قالب طرح  تحول سلامت  می باشد.
وی گفت: هفت پروژه بهداشتی درمانی شهرستان بهارستان با همت پرسنل این شبکه و حمایتهای دانشگاه علوم پزشکی ایران و فرمانداری شهرستان طی 5 ماه احداث ، تجهیز و به مرحله بهره برداری رسیده است
دکتر دمیریان افزود: تمام  خدمات بهداشتی درمانی در قالب طرح تحول نظام سلامت در واحدهای افتتاح شده به صورت رایگان و یا با تعرفه دولتی ارائه می گردد. مرکز خدمات جامع سلامت شهید صدوقی در دو طبقه با  زیر بنای 340 متر مربع احداث گردیده که زمین واحد مذکور توسط  شهرداری و شورای اسلامی شهر نسیم شهر به صورت رایگان در اختیار شبکه بهداشت و درمان بهارستان قرار داده شده است.
سپس دکتر میرزایی معاون فنی معاونت بهداشتی در خصوص سامانه سیب توضیحاتی را جهت حاضرین ارائه داد.
 وی در ادامه  تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایران بیش از5  میلیون جمعیت را تحت پوشش دارد که بیش از 3 میلیون از این جمعیت در سامانه سیب ثبت نام گردیده اند که با وارد نمودن کد ملی افراد در سامانه ، پرونده الکترنیکی آنان جهت ثبت خدمات طرح ادغام در کل کشور در دسترس مراکز بهداشتی قرار می گیرد.
دکتر دمیریان در ادامه در خصوص خدمات طرح ادغام که شامل انجام رایگان آزمایشات چربی و قند خون ناشتا( جهت بیماریهای قلبی- عروقی) و آزمایش پاپ اسمیر(تست سرطان رحم) و معاینات پستان (جهت تشخیص زودرس سرطانهای زنان)،  جهت گروه سنی 30 سال و بالاتر و تست تشخیصی fitجهت بررسی بیماریهای کولورکتال و تشخیص زودرس سرطانهای کولورکتال در گروه سنی بالای 50 سال می باشد مطالبی را عنوان نمود.
در ادامه  فرماندار از زحمات دکتر دمیریان و پرسنل شبکه بهداشت ، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایران در ساخت و راه اندازی 5 پایگاه سلامت و 2 مرکز خدمات جامع شهری تشکر و قدردانی کرد.
در پایان دکتر مولاوردی معاون حقوق شهروندی رییس جمهور و دکتر چاوشی معاون اجتماعی استاندار تهران از زحمات دکتر دمیریان و پرسنل شبکه بهداشت ، مسئولین دانشگاه علوم پزشکی ایران و فرمانداری شهرستان و سایر مسئولین در ساخت و راه اندازی 5 پایگاه سلامت و 2 مرکز خدمات جامع شهری در مدت زمان کوتاه تشکر و قدردانی و از خداوند متعال برای دست اندر کاران توفیق خدمت در نظام جمهوری اسلامی ایران و سلامت و سعادت از خداوند متعال خواستار شدند.

 

 


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 481 بار   |   دفعات چاپ: 65 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر