پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران- روابط عمومی
همایش کارگزاران سلامت و تکریم و معارفه معاونین جدید وزارت بهداشت برگزار شد

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۱۴ | 
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران: همایش بزرگ کارگزاران نظام سلامت با حضور وزیر بهداشت و جمع کثیری از فعالان حوزه سلامت روز سه شنبه 14 شهریور ماه 1396 در مرکز همایشهای رازی برگزار شد.
همایش بزرگ کارگزاران نظام سلامت، تکریم و معارفه معاونین وزارت بهداشت روز سه شنبه 14 شهریور ماه 1396  با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، مهندس طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران، معاونین سابق و  جدید وزارت متبوع، دکتر حاجی میراسماعیل رییس دانشگاه و جمع کثیری از فعالان حوزه سلامت در مرکز همایشهای رازی برگزار شد.
مهندس طاهر موهبتی با تاکید بر این که آنچه به انسان ‌در‌ پایان عمر کاری و مدیریتی آرامش می دهد، دستاوردهاست، افزود: هیچ بخش و حوزه ای، زیباتر از حوزه سلامت ندیدم و خدمت در این حوزه، توفیق می خواهد و اگر توانستید گره از کار کسی بگشایید رضایت خدا را به همراه دارید.
مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان این که در چهار سال گذشته شاهد تنقیح قوانین زیادی در حوزه سلامت بوده ایم، افزود: اگر حمایت نمایندگان مجلس از حوزه سلامت نبود، شاهد اتفاقات و دستاوردهای خوب این حوزه نبودیم و همچنین مدیریت دکتر هاشمی می تواند الگویی برای کشور باشد.
وی با بیان این که خدمت و فعالیت در حوزه سلامت، عواقب اخروی خوبی در پی دارد، افزود: امروز درجه انسانیت به میزان گره هایی است که از کار مردم گشوده می شود.

برای دریافت تصاویر بیشتر اینجا کلیک کنید .
نشانی مطلب در وبگاه پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی ایران:
http://iums.ac.ir/find.php?item=5.31233.54404.fa
برگشت به اصل مطلب